javmost
forced to suck brother cock so he will take her to get crack.xxx free

4-Skills herfst voetbaldagen 2025

Om de kinderen ook in de Herfstvakantie 2025 super leuke en leerzame voetbaldagen aan te bieden, verzorgen wij weer voor alle kinderen in de leeftijd 5 t/m 15 jaar een gaaf voetbalprogramma;

 14e editie: Thema: Champions League

Met live loting!!!

Schrijf je in per team van 3 spelers of individueel

 Locaties en data

Maandag 13 t/m woensdag 15 oktober 2025: RKVV JEKA in Breda

Maandag 13 t/m woensdag 15 oktober 2025: RKSV Wittenhorst

Donderdag 16 en vrijdag 17 oktober 2025: DESM Weert in Weert

Donderdag 16 en vrijdag 17 oktober 2025: RKVV Wilhelmina in Den Bosch

Maandag 20 en dinsdag 21 oktober 2025: ASWH te Hendrik-ido-Ambacht

Inhoud Programma Champions League voetbaldagen

De Champions League is begonnen!!! Maar niet voor iedere voetballer is het hoogste clubtoernooi weggelegd!! En dus brengen wij de Champions League dichterbij!!

We starten iedere dag met de complete loting!!! Voor alle deelnemers en aanwezige ouders/ familieleden gaan we met de bekende balletjes de loting voltrekken. Welke clubs per leeftijdscategorie komen bij elkaar in de poule die dag?? Zo blijft het iedere dag weer spannend tegen wie je komt te spelen en kan dit iedere dag weer anders zijn.

In de ochtend bereiden we ons daarna voor op de Champions League wedstrijden. Met jouw 4-Skills trainer/ coach, ga je je eerst met je team voorbereiden met zowel technische- als tactische trainingen. De trainer nemen jouw team ook mee naar binnen voor een echte wedstrijdbespreking en uitleg om verschillende speelstijlen en tactische plannen. Compleet met strategieborden zullen de tactieken besproken worden om in de middag de competitie met de andere teams aan te gaan.

Tijdens de wedstrijden word je samen met je team gecoacht door jouw trainer, waardoor je ontzettend veel leert, maar ook op een positieve manier begeleid wordt. Al je vragen kan je stellen!! Onze trainers staan altijd compleet klaar voor jou en je team!

Zoals de echte profs dit ook doen, ga je eerst gezellig met je team lunchen, om genoeg energie te hebben voor de Champions League wedstrijden die na de lunch gespeeld zullen worden. In een 3v3 competitie nemen jullie het binnen je eigen leeftijdscategorie tegen elkaar op. Wil je je eigen team van 3 spelers vormen?? Dat kan!!! Je kan je opgeven met twee andere spelers om samen mee te knallen deze drie dagen. Geef dit gewoon even aan op het inschrijfformulier.

Elke dag spelen we in een poule systeem, waarbij je elke wedstrijd punten kan scoren voor je totaalscore. Alle scores worden na drie dagen bij elkaar opgeteld, om op de laatste dag per leeftijdscategorie de echte finale te krijgen. Omringd door ouders en andere familieleden wordt de grote finale gespeeld per leeftijdscategorie en creëren we een compleet stadion!! De muziek zal gespeeld worden en zo komt jouw Champions League beleving helemaal tot leven.

Maar let op……gedurende de hele dag kan je ook op andere gebieden punten scoren voor je totaalscore. Ook andere spellen zullen op het programma staan waarbij je het opneemt tegen een ander clubteam. Punten worden behaald voor sportief gedrag, samenspel en gezelligheid. Wie ruimt er goed op? Hoe is jouw kennis over de Champions League gedurende een spannende quizzzzzz?

Om in de finale te komen, wordt er dus meer van jezelf en team gevraagd als het winnen van de wedstrijden!! Maar weet ook; iedereen krijgt dezelfde prijs mee naar huis!! Want iedereen die deelneemt aan onze voetbaldagen; is een winnaar!!!

Speciaal ochtendprogramma voor de jongste voetbalfans;

10.00u – 12.30u.

Voor kinderen in de leeftijd 5 t/m 6 jaar bieden wij de mogelijkheid om in te schrijven voor een super gaaf ochtendprogramma. Wij begrijpen helemaal dat op deze leeftijd een volle dag teveel kan zijn.  Speciaal voor de jongsten bieden wij een compleet verzorgde ochtend aan. Via leuke spelvormen zullen zij de verschillende technieken aanleren om al baas over de bal te worden, het voetbal ontzettend leuk te vinden en natuurlijk ook uiteindelijk kleine wedstrijden te spelen. We hebben voor hen ook een leuk animatieprogramma, waar onze mascotte Skilly natuurlijk de grote eregast zal zijn. Bij het inschrijfformulier kunt u aangeven te kiezen voor dit ochtendprogramma.

 

Programma

9.45u: Inloop en aanmelding; Je krijgt hier te horen in welk clubteam je speelt

10.00u: Trainingen

11.00u: Fruitpauze

11.15u: Trainingen + tactische besprekingen

12.15u: Compleet verzorgde lunch met brood, beleg, melk en fruitsappen

12.45u: Champions League spelvormen

13.45u: Drinkpauze met gezonde snack

14.00u: Champions League wedstrijden 3v3

15.00u: Gezellige afsluiting en naar huis

Kosten

Ochtend programma: 10.00u – 12.30u

1 ochtend: 39,98 euro

2 ochtenden: 74,96 euro

3 ochtenden: 109,94 euro

Dagprogramma: 10.00u – 15.00u

1 dag: 49,98 euro

2 dagen: 94,96 euro

3 dagen: 139, 94 euro

 

Inschrijven:

Stuur een mail arnoud@4-skills.nl met onderstaande informatie of vul onderstaand formulier in.

Naam:

Geboortedatum:

Email:

Telefoonnummer:

Clubteam waar je in speelt:

Spelers met wie je eventueel samen opgeeft:

Eventuele allergieën/ dieet voor de lunch:

U ontvangt bij aanmelding onze welkomstmail met alle informatie. 

    Naam*

    Voornaam*

    Geboortedatum*

    Telefoon*

    E-mail*

    Locatie*

    Dagen*

    Welke dagen*

    Maandag 13 oktoberDinsdag 14 oktoberWoensdag 15 oktoberDonderdag 16 oktoberVrijdag 17 oktoberMaandag 20 oktoberDinsdag 21 oktober

    Opmerkingen/bijzonderheden

    Ja, ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

    *Verplichte velden